Salut,
Asa cum probabil ati vazut la televizor, in timpul meciului amical al nationalei, disputat contra Georgiei, m-am ales cu o entorsa la glezna dreapta. Dupa un contact aerian cu adversarul direct, am aterizat gresit pe glezna cu toata greutatea corpului. In urma examenelor medicale diagnosticul este: entorsa de gradul II. Urmatorul meci, din acest an, in care ar mai fi posibil sa evoluez este cel contra Fiorentinei din data de 10.12.2008. Sper insa intr-o insanatosire mai rapida, sunt sigur ca Pawel va face neobservata lipsa mea si cred ca echipa va lua toate cele 6 puncte puse in joc pe acest final de campionat!
Hai Steaua!
In meciul din aceasta seara contra celor de la Craiova, George Ogararu va fi inlocuit cel mai probabil de Pawel Golanski
