10.08.2005 09:31
Am intrebat in toate partile si nu gasesc raspuns. Asa ca va intreb pe voi...
Se mai pot face abonamente saptamana viitoare pentru campionatul 2005-2006 ? Am fost plecat o vreme si nu mi-am facut abonament la timp.
...Daca se mai pot face abonamente puteti sa-mi spuneti, va rog, de unde sa ma duk sa-mi iau...
Multumesc anticipat
