FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

World Cup '94

bodanelu19.11.2008 18:32

cine poate sa-mi zica si mie la ce ora s-au disputat meciurile din 94? Am cautat peste tot pe net si am gasit doar ziua si locatia, nu si ora. Daca cineva isi mai aduce aminte il rog sa ma ajute.

 

Multam Mult

Alexandru H.13.03.2009 21:33
cine poate sa-mi zica si mie la ce ora s-au disputat meciurile din 94? Am cautat peste tot pe net si am gasit doar ziua si locatia, nu si ora. Daca cineva isi mai aduce aminte il rog sa ma ajute.

 

Multam Mult

 

Romania - Columbia - 16.35 PDT / 01.35 EET

Romania - Elvetia - 16.05 EDT / 22.05 EET

Romania - SUA - 13.05 PDT / 22.05 EET

Romania - Argentina - 13.35 PDT / 22.35 EET

Romania - Suedia - 12.35 PDT / 21.35 EET

 

PDT inseamna Pacific Daylight Time (meciurile jucate pe coasta de vest a Americii, trei din ele la Pasadena), EDT inseamna Eastern Daylight Time (coasta de est) iar EET e ora noastra.

steauaforever.22.03.2009 23:35

da pt ce iti trebuie orele?

Stanici22.03.2009 23:49

Sa stie pana la ce ora a stat treaz cel mai tarziu cand era mic.

Brigante23.03.2009 02:41

Meciul cu Columbia a fost prima mea noapte alba. Ce vremuri, ce goluri, ce jucatori... Cum dracu sa-ti mai placa Banel, Piturca, Tamas, Marica dupa asemenea meciuri ???

SteauaB23.03.2009 06:43
Meciul cu Columbia a fost prima mea noapte alba. Ce vremuri, ce goluri, ce jucatori... Cum dracu sa-ti mai placa Banel, Piturca, Tamas, Marica dupa asemenea meciuri ???

 

Domnu, fiindca Banel e Banel tata. Inca n-ai inteles ca antrenorii din Romania iubesc asemenea jucatori ca Banel? Banel este un baiat cuminte, un ascultator, un copilash. E copilul ideal pe care nu ai.

 

Doar ca jucator...e.....

veleavictor10.03.2010 10:21

S-au cam dus vremurile cand decoram toata casa cu textile decorative cu Romania: fulare, esarfe, tricouri, jobene, fanioane, steaguri, chiar si covoare, perdele sau huse de canapea... Atunci era mare eveniment ca joaca nationala, acum ne uitam cu sila cum ne bate Israelul acasa :( Unde e fotbalul de alta data?

RobYnho11.03.2010 16:35
Unde e fotbalul de alta data?

 

Vorba unui ziarist : "Pe calculator".

blindica17.03.2010 14:40
Vorba unui ziarist : "Pe calculator".

 

Si nici ala nu-l mai joaca unii atat de bine :kisstogether: