19.11.2008 17:53
Vand bilet la Steaua-Fiorentina, PELUZA II, Sector 34
PRETUL OFICIAL 75 LEI ![]()
Vand bilet la Steaua-Fiorentina, PELUZA II, Sector 34
PRETUL OFICIAL 75 LEI ![]()
Frica?
Frica?
nu sunt din buc si nu pot sa ajung la meci :biggrin:
sunt interesata, am trimis pm.
Vand bilet la Steaua-Fiorentina, PELUZA II, Sector 34
PRETUL OFICIAL 75 LEI
Pret oficial 135 lei
deci pana la urma cu cat il dai?? sunt interesat !
deci pana la urma cu cat il dai?? sunt interesat !
nu il mai am... azi l-am dat...sry ![]()
Este cineva interesat de un bilet la peluza 1? (de asemenea la pretul oficial)