FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Bilet La Steaua-fiorentina

cristy.steaua2119.11.2008 17:53

Vand bilet la Steaua-Fiorentina, PELUZA II, Sector 34

 

PRETUL OFICIAL 75 LEI :steagcruce:

STARforce19.11.2008 18:53

Frica?

cristy.steaua2119.11.2008 19:06
Frica?

 

nu sunt din buc si nu pot sa ajung la meci :biggrin:

cristy.steaua2120.11.2008 13:08
70 lei... platesc eu transportul in toate localitatile!!!!! :steag_sah_mic:
cristy.steaua2124.11.2008 11:05
60 LEI :thumbsup:
Roxanica128.11.2008 08:19

sunt interesata, am trimis pm.

choli28.11.2008 09:03
Vand bilet la Steaua-Fiorentina, PELUZA II, Sector 34

 

PRETUL OFICIAL 75 LEI :steagcruce:

 

 

Pret oficial 135 lei

fredysteaua04.12.2008 18:20

deci pana la urma cu cat il dai?? sunt interesat !

cristy.steaua2104.12.2008 18:43
deci pana la urma cu cat il dai?? sunt interesat !

 

nu il mai am... azi l-am dat...sry :confused:

cristy.steaua2105.12.2008 22:12
VANDUT!!! :steag_sah_mic:
radoi8605.12.2008 22:39

Este cineva interesat de un bilet la peluza 1? (de asemenea la pretul oficial)