18.11.2008 21:21
Dorim sa precizam ca membrii Peluzei SUD Steaua nu au participat la intalnirea din 18.11.2008 si ca mentinem in unanimitate pozitia de blam adoptata in urma agresiunilor ce s-au petrecut la meciul cu Poli Timisoara.
Nu vom tolera niciodata ingradirea dreptului la libera exprimare sau represiunea injusta din partea fortelor de ordine.
Peluza Sud, 18.11.2008
