FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Comunicat Peluza SUD

fcsteaua.ro18.11.2008 21:21

Dorim sa precizam ca membrii Peluzei SUD Steaua nu au participat la intalnirea din 18.11.2008 si ca mentinem in unanimitate pozitia de blam adoptata in urma agresiunilor ce s-au petrecut la meciul cu Poli Timisoara.

 

Nu vom tolera niciodata ingradirea dreptului la libera exprimare sau represiunea injusta din partea fortelor de ordine.

 

Peluza Sud, 18.11.2008