cristian014, vorba umbla ca ar fi vandut campionatul (in meciul cu dinam0) pentru niste tzechini alora de la CFR, urmand sa-si asume el riscul unui tur preliminar multumita coeficientului Stelei. a luat bani din doo parti, exact cum ar face un bijnitar ordinar.
dovada ar fi si "cadoul" celor de la CFR Cluj, momentan santajabili (cea r fi sa se afle ca au luat campionatul astfel), si "pacea" dintre cele doua conduceri de la inceputul sezonului pana acum.
terenurile se vor prabusi ca valoare si daca nu vinde terenuri, si nu mai vinde de vreun an aproape, el n-are bani. fabricile alea pe care le-a luat sunt luate pentru terenul de sub ele nu pentur productie. un samsar ordinar cocainizat nu poate produce ceva. el doar cumpara ieftin, sau fura (vezi cazul terenului mapn, pipera, leoser popesti-leordeni etc, etc - s-a scris f.f.mult), si vinde dupa aia scump. smenul merge cat imp preturile cresc, dar cum situatia e mov si va fi neagra inca 4-5 ani, perspectivele lui nu sunt dintre cele mai roz.
sa nu disperam, sa facem TOT posibilul sa nu intre in parlament pentru ca: 1. isi asigura imunitatea in fata legii, 2. capata acces la contractele cu statul si asta e o f.f. mare problema pentru noi.
