FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Litu spre FC SIBIU!?

rareeslh09.08.2005 18:01

In PROSport din data de 10 august scrie ca "Tehnicianul Mihail Marian(FC Sibiu) discuta cu Steaua pentru Litu, Filip si um mijlocas central"

 

1.Ar fi bine pentru Litu daca ar pleca la o echipa unde sa aiba meciuri in picioare

2.Cine ii FILIP asta?!

3.Chiar ne permitem sa dam un mijlocas central sau n-am inteles eu bine stirea??? 8O

SteauaToronto09.08.2005 23:50

Am simpatizat intotdeauna FC Sibiu si mi-a parut rau ca nu au promovat anul trecut din cauza magariilor facute de Pandurii! Sper ca anul viitor sa vina in Divizia A!

andreim10.08.2005 07:31

Acesti jucatori(Litu , Filip ...) vor fi imprumutati sau vanduti de catre Steaua ?

alex ripper10.08.2005 07:34

banuiesc ca imprumutati...ca nu ne permitem sa vindem,mai ales ca toti sunt tineri 17-18 ani cel mult.

andreim10.08.2005 07:46

de la cioban ma astept la orice ... de asta am intrebat.

rareeslh10.08.2005 08:18

Da totusi nu cred ca i-ar vinde.......Steaua are nevoie de ei, insa nu acuma, peste un an, doi, trei......da totusi cine ii FILIP asta?!

Bodanel10.08.2005 08:50

Ar prinde meciuri in picioare si poate la anul' vom avea un jucator pe care sa ne putem baza si, de ce nu, scoate bani buni pe el mai tarziu

andreim10.08.2005 08:59

deocamdata nu stim daca il vinde sau il imprumuta ...

bine ca nu-l da afara ca doar asta e moda prin Ghencea

reddog14.08.2005 16:52

As avea si eu o intrebare...de ce sa nu ii imprumutati cand oricum nu prea va folositi de ei? Nu prea au avut sanse sa joace prea mult in primul vostru efectiv. Asa, odata imprumutati la FC Sibiu (daca e vorba de imprumut, ar avea multe jocuri in picioare in cazul intoarcerii in Ghencea. Poate e mai bine asa, nu credeti?