In PROSport din data de 10 august scrie ca "Tehnicianul Mihail Marian(FC Sibiu) discuta cu Steaua pentru Litu, Filip si um mijlocas central"
1.Ar fi bine pentru Litu daca ar pleca la o echipa unde sa aiba meciuri in picioare
2.Cine ii FILIP asta?!
3.Chiar ne permitem sa dam un mijlocas central sau n-am inteles eu bine stirea??? 8O
