Problema atacantilor e cat de cat rezolvata, avem 6, Victoras Iacob a fost o achizitie buna. Vad ca toata (sau aproape toata) lumea se gandeste la un playmaker de valoare in locul lui Munteanu. Credeti ca Lovin se descurca? Cine ar merita cumparat pe acest post de MM si GG???
