Dupa incidentul din min.5 al meciului cu Shelb,ca urmare a eliminarii directe si raportului aferent,UEFA a decis pentru Dica,sanctiunea minima,3 etape.
Clubul Steaua nu a putut prezenta o caseta prin care sa arate ca Dica a fost eliminat din eroare.
Vom fi privati astfel de prezenta unuia dintre cei mai buni jucatori ai nostri in urmatoare dubla decisivi pentru accesul in grupe.De ce ? Din cauza unui irlandez "de specialitate" care avea sarcina sa provoace eliminari.
Si uite ca i-a tinut.
S-a mai tinut dupa el si pana la vestiare,continuand sa-l provoace.Locul lui e cu siguranta la spitalul de neurologie,nu pe terenul de fotbal.
