16.11.2008 10:22
Nu stiu daca stiti despre el sau nu, e vorba despre labrute.fr.
Iti alegi o "bruta" mica
te bati cu adversarii si castigi in rang dupa fiecare meci. Conceptul nu e nou, dar implementarea e amuzanta ![]()
Are si caracteristici de joc piramidal, putand sa recrutezi noi "elevi" , astfel avand o noua modalitate a a avansa. ( Daca vreti sa fiti elevii mei
intrati pe http://jmecherbarosan.labrute.fr/ )
Interfata e in franceza.. dar chiar si pentru cei care nu prea stapanesc limba, optiunile sunt destul de intuitive. Iti alegi mai intai un nume.. validezi , mergi in arena si te bati ![]()
Cate 5 minute pe zi pentru 3 batalii cu brutele
ma mai ajuta sa ma relaxez
Distractie placuta.
