Din cate am citit azi dimineata prin presa si pe internet se pare ca viitoarea noastra adversara a ramas fara antrenor dupa seria de esecuri nemaintalnita de multi ani.Sa fie oare de bun augur acest lucru?Ramane ca Steaua sa confirme faptul ca este pe un drum ascendent.Ocazia cea mai buna este sa rezolvam pe cat posibil dubla mansa din primul meci.Cum echipa nu mai e ce a fost si fotbalistii sunt sigur ca au moralul cam prost Steaua va profita de acest lucru...
PS:Felicitari Dica pentru golul reusit impotriva fostei echipe
