FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vreau Si Eu Un Vot, Va Rog!

dulcik2115.11.2008 21:30

Sper ca nu deranjez foarte tare daca va rog sa-mi acordati si mie un vot la un concurs foarte important pentru mine:

http://www.slabesti.ro/concursuri

 

Dati un vot la Diana Raluca Buzdun!

 

Va multumesc anticipat!

 

Ps: Imi place comunitatea voastra!