07.08.2005 16:54
Cu siguranta stadionul va fi arhiplin si vom face multa galagie sa-i speriem pe scandinavi. Ii vom fluiera la intrare pe stadion si la iesirea la incalzire asa cum le-am facut celor de la Villareal cand a nins si s-au speriat de nu stiau de ei. Astia suntem noi, suporterii Stelei (Campioana Romaniei 2005). Parerea mea e ca foarte putine echipe au sanse sa castige pe Ghencea. Problema noastra ramane deplasarea. Dar oricum, eu unul deja incep sa pun sampania la rece pt sarbatoarea intrarii in grupele LG. Sa vina Milan, Barcelona si Chelsea pe Ghencea. :lol:
