FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pe ei pe mama lor

sinned07.08.2005 16:54
Cu siguranta stadionul va fi arhiplin si vom face multa galagie sa-i speriem pe scandinavi. Ii vom fluiera la intrare pe stadion si la iesirea la incalzire asa cum le-am facut celor de la Villareal cand a nins si s-au speriat de nu stiau de ei. Astia suntem noi, suporterii Stelei (Campioana Romaniei 2005). Parerea mea e ca foarte putine echipe au sanse sa castige pe Ghencea. Problema noastra ramane deplasarea. Dar oricum, eu unul deja incep sa pun sampania la rece pt sarbatoarea intrarii in grupele LG. Sa vina Milan, Barcelona si Chelsea pe Ghencea. :lol:
Bodanel08.08.2005 02:13

Sa eliminam intai pe Rosenborg(eu zic ca se poate) si pe urma sa sarbatorim

reddog14.08.2005 18:01

Si cum era chestia aia cu "stadionul plin" si "infernul"??? Sa vedeti la Rosenborg acasa.Cred ca vor fi mai multi decat 10.000.