15.11.2008 08:23
eu ascult manele asta ma face manelist?
ascult si house si populara si etno...mai multe...chiar si rock uneori...bn nu hard rock (nu ma caracterizeaza) nu e chiar asa urat sa asculti manele asa ca nu vad rostul topicului...in fine sunt impotriva prostiei si a unor manelisti care sunt dusi cu pluta
gen Florin minune - pumnii mei minte nu are
deci asa mel nu am auzit in viatza mea...impotriva la asta sunt si a tuturor manelistilor fara minte ce fac de ras limba romana...
Topic inchis. Despre manele in alta parte.