FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Manele

axxo15.11.2008 08:23

http://www.youtube.com/watch?v=FJOk_pydlP4

 

Vom scapa vreodata de MANELE si MANELISTI ?

kaymack28.12.2008 15:32
http://www.youtube.com/watch?v=FJOk_pydlP4

 

Vom scapa vreodata de MANELE si MANELISTI ?

 

 

 

 

eu ascult manele asta ma face manelist?

 

ascult si house si populara si etno...mai multe...chiar si rock uneori...bn nu hard rock (nu ma caracterizeaza) nu e chiar asa urat sa asculti manele asa ca nu vad rostul topicului...in fine sunt impotriva prostiei si a unor manelisti care sunt dusi cu pluta :| gen Florin minune - pumnii mei minte nu are :| deci asa mel nu am auzit in viatza mea...impotriva la asta sunt si a tuturor manelistilor fara minte ce fac de ras limba romana...

axl28.12.2008 16:26

Topic inchis. Despre manele in alta parte.