Dragilor,
Pe 17 nov e ziua unui prieten si ma chinui de ceva vreme sa-i fac cadou acest meci, care, in opinia mea, e mai bun sau macar egal cu Steaua- Anderlecht! Va rog din suflet ajutati-ma! El nu stie, dar eu v-as fi recunoscator cu cerul si cu pamantul!
Multumesc mult!
