FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua- Ifk Goteborg

steauaacmilan11.11.2008 20:11

Dragilor,

 

Pe 17 nov e ziua unui prieten si ma chinui de ceva vreme sa-i fac cadou acest meci, care, in opinia mea, e mai bun sau macar egal cu Steaua- Anderlecht! Va rog din suflet ajutati-ma! El nu stie, dar eu v-as fi recunoscator cu cerul si cu pamantul!

 

Multumesc mult!

cristian8615.02.2009 03:01
Dragilor,

 

Pe 17 nov e ziua unui prieten si ma chinui de ceva vreme sa-i fac cadou acest meci, care, in opinia mea, e mai bun sau macar egal cu Steaua- Anderlecht! Va rog din suflet ajutati-ma! El nu stie, dar eu v-as fi recunoscator cu cerul si cu pamantul!

 

Multumesc mult!

 

Incearca sa iei legatura cu Claudiu (IlMilanDiVanBasten), s-ar putea sa-l aiba.

steauaacmilan23.02.2009 16:49

Cum il gasesc pe Claudiu?! Te rog, spune-mi!

 

Incearca sa iei legatura cu Claudiu (IlMilanDiVanBasten), s-ar putea sa-l aiba.

 

cristian8624.02.2009 06:47
Cum il gasesc pe Claudiu?! Te rog, spune-mi!

 

mess id ti-l dau pe privat.

 

Din pacate cred ca e ocupat, inca nu mi-a dat add.

steaualaw15.01.2010 10:41

Bun meci dupa cel cu Andrelecht ar fi interesant daca ar aparea pe traker.Sa speram ca pana la urma va aparea oficial pe piata.

 

:steag_cruce_invers: