Președintele LPF, Dumitru Dragomir, a declarat, agenției MEDIAFAX, cã va propune federației ca galeriile sã nu mai însoțeascã echipele la partidele din deplasare, începând din returul acestei ediții de campionat, și a precizat cã președintele FRF, Mircea Sandu, este de acord cu o asemenea mãsurã.
Mai mult, aici.
