05.08.2005 08:20
Am o rugaminte mai ales in deplasari poze de la meciuri unde se gasesc merge cineva in deplasari care are aparat ceva ms salll
Am o rugaminte mai ales in deplasari poze de la meciuri unde se gasesc merge cineva in deplasari care are aparat ceva ms salll