05.11.2008 22:49
(Domnu' administrator, daca altfel n-am cum sa-ti raspund, iti scriu aici, poate citesti. Eu n-am treaba cu Petrolul lu' var-miu, asa ca nu am de ce sa il intreb nimic. Nu stiu care e faza cu tramvaiul... si nu-s posta
)
(Domnu' administrator, daca altfel n-am cum sa-ti raspund, iti scriu aici, poate citesti. Eu n-am treaba cu Petrolul lu' var-miu, asa ca nu am de ce sa il intreb nimic. Nu stiu care e faza cu tramvaiul... si nu-s posta
)
Sa-l intrebi pe vara-tau daca i-a placut cu tramvaiul cand a jucat Steaua 2 cu petrolul...