FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un Bun Photoshop-ist :)

bodanelu03.11.2008 17:05

Salutare,

am si eu nevoie de un baiat/fata care se pricepe la photoshop/corel/alt program de editat photo sa-mi creeze o poza ca cea de pe tricou.

Daca se poate la o rezolutie destul de mare. Vreau sa-mi fac un tricou asemanator.

 

In primul patrat este un personaj care e culcat pe burta cu o sticla in mana, in al doilea se vede clar :hump: , iar in ultimul e un pat cu acelasi personaj care doarme.

 

Multam mult :)

dau o bere!

5UUbZv149159_02_1_.jpg

Marius03.11.2008 20:02

Da' gagica cine-i?

bodanelu03.11.2008 20:48

habar n-am, am primit poza de la un amic...

Marius03.11.2008 20:55

Atunci cauta-ti alt fotosopist

MoWeed03.11.2008 20:57

Ce om mah, iti ajuti cunostiintele numai cand castigi ceva :laugh:

bodanelu03.11.2008 21:23

rusinica mariuse..

keluboss03.11.2008 21:30

mai mult te complici il gasesti de cumparat

bodanelu03.11.2008 22:11

da? ai un link ceva? :)

keluboss04.11.2008 07:07

are un goleg de-ai mei. am sa-l intreb de unde si l-a luat si-ti dau un pm

bodanelu04.11.2008 09:34

mersi mult :)

ariven2104.11.2008 10:47

Sunt de cumparat la orice shop care personalizeaza chestii...