Vineri seara mi-am bulit genunchiul. Nu il mai pot indrepta si dupa consultatia la urgenta am fost diagnosticat cu entorsa genunchi si suspect LME (menisc mai pe romaneste). Mi s-a recomandat RMN(pe care o sa il fac saptamana asta) insa as vrea un doctor de incredere.
Daca mai sunt ghinionisti ca mine v-as fi recunoscator pentru ajutor.
Multumesc anticipat
