In sezonul care abia a inceput,jucatorii nostri vor purta pe frumoasele tricouri,cand rosii,cand albastre,urmatoarele numere :
1.Cezar Lungu
2.Florentin Dumitru
3.Dorin Goian
4.Tiberiu Curt
5.Daniel Balan
6.Mirel Radoi
7.Daniel Oprita
8.Andrei Enescu
9.Valentin Simion
1o.Nicolae Dica
11.Gabriel Bostina
12.Cornel Cernea
15.Mihai Nesu
16.Banel Nicolita
17.Eugen Baciu
18.Petre Marin
19.Victoras Iacob
20.George Ogararu
21.Andrei Cristea
22.Sorin Paraschiv
24.Sorin Ghionea
25.Alin Litu
27.Laurentiu Dinita
28.Florin Lovin
31.Marius Toma
33.Vasili Hamutovski
36.Boris Keca
________
Rezulta un total de 27 jucatori.4 portari(de fapt doar doi),10 fundasi,7 mijlocasi si 6 atacanti.
Mi se pare ciudat ca numerotarea,cel putin a primului "11",nu se face de la 1 la 11.
Remarc lipsa lui Orac.Parca era jucatorul nostru.
