FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania-polonia

steaua_gloria30.10.2008 19:41

Duminica 2 noiembrie 2008 , ora 11, in Sala Sporturilor "Romeo Iamandi" din Buzau.

Meciul este si la TV in direct pe sport.ro

 

Veniti sa incurajam echipa nationala de handbal.Pretul biletului este unul absolut infim.