Pentru cine a vazut meciul cu Dinamo
de ieri e clar ca fara Radoi in aparare
suntem morti. Ghionea dupa gafa de la Galati
a recidivat acum.De altfel toti jucatori din aparare
au gresit in repetate randuri, complicindu-se
cu pase in careu sau la marginea careului
in loc sa degajeze terenul.Iar la viteza Niculescu
si Bratu iau invins la distanta pe fundasi nostri.
Anul trecut macar aveam aparare.
Acum nu mai avem nimic.
Daca pleaca si Radoi s-a terminat.
