"Un antrenor de fete este oricum mai bun decat un antrenor din loja."
Meciul din seara aceasta a pus capac rabdarilor noastre. Eu nu mai rezist sa vad cum niste oameni lipsiti de caracter isi bat joc de suporterii celei mai iubite echipe din Romania.
Am deschis un nou thread, pentru a discuta despre o intalnire a suporterilor, ca mijloc de protest impotriva conducerii si jucatorilor "nesimtiti" ai Stelei. Locul ideal ar fi piata universitatii. Ramane de stabilit ora! Haideti sa facem ceva impotriva oamenilor care isi bat joc de un sufletele noastre.
Asteptam sugestii pentru ora si locul intalnirii.
