In aceasta seara de la 20:30,in fata a 27.000 de spectatori,in Templul Fotbalului Romanesc,SuperSteaua are aproape toate sansele sa ne faca sa intelegem ca esecul din supercupa a fost intamplator,impotriva vointei noastre.
Speram cu totii ca in aceasta seara frumoasa de august 2005, "11"-le :
Hamutovski - Ogararu,Radoi,Ghionea,Nesu - Nicolita,Lovin,Paraschiv,Bostina - Dica,Iacob,
sa joace cu sufletul,asa cum a facut-o sub Zenga,la acel memorabil 6 - 3 d.p. cu Valencia la Bucuresti.
Cred in victorie.
E a doua mea religie !
Un lucru mai spun.Cu bune si rele,
Vrem Steaua in grupe/si dincolo de ele
FORZA
