FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Asta Sau Aia?

Blackzie23.10.2008 18:27

Inca un topic care nu se termina niciodata :laugh:

 

De exemplu eu postez :Sa mori ars sau inghetat?

Voi raspundeti si puneti un exemplu nou dupa ce ati raspuns :smile:

 

Blonda sau bruneta?

RaMs3s23.10.2008 18:36

blonda :thumbsup:

cald sau frig ?

 

Marius23.10.2008 18:37

Pe bune daca nu e un topic inutil.

 

Incearca sa incepi jocul asta pe "Lua-te-as la misto".