FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

GSPTV fara respect

fcsteaua.ro22.10.2008 18:44

Au fost zeci de surprize in Champions League de-a lungul timpului. Am vazut echipe mari ale Europei pierzand la scoruri incredibile. Au fost batalii magnifice cu scoruri astronomice in timp ce mereu toata lumea sportului din Romania a recunoscut faptul ca romanii sunt prea mici pentru un razboi atat de mare.

 

Spala rusinea CFR iata titlul pus astazi pe gsptv de niste cretini care vad intr-o echipa formata aproape exclusiv din straini drept simbolul fotbalului romanesc de club. In realitate o directa in obrazul nesimtit al lui Becali dar si un sut in locul moale al suporterului stelist din toata lumea.

 

Stucan, specialist in cititul prompterului si Decebal (ce oroare) Radulescu in prim plan, adica lingaii care se hlizeau anul trecut cand Becali mieuna la televizor pe Sport.ro, doua creaturi hidoase specialisti in denigrarea Stelei si-au dat iarasi in petec. Urmeaz intrigile lui Udrea?

oop22.10.2008 18:53

sa stii ca nu ma mira atitudinea lor.Nesimtirea e in floare in randurile multor asa-zisi ziaristi sportivi

mikutu22.10.2008 19:16

ne-am obisnuit cu magariile astea! dar ce parere aveti de bordeaux? a treia caricatura de echipa pe care o intalneste CFR-ul!!!!!! astia cred ca sunt mai credinciosi decat becalul , ca au mai mult noroc decat el...:))))))

steaua_gloria22.10.2008 19:51

Dan voiculescu , politica , alea alea , intelegi

shack3r22.10.2008 19:55

@mikutu

 

Nu crezi ca e mai mult decat noroc la CFR ? Nu vreau sa intru acum in detalii,insa gandeste-te putin ce diferenta e intre noi si ei la nivelul conducerii . Din absolut orice punct de vedere

mikutu22.10.2008 20:04
@mikutu

 

Nu crezi ca e mai mult decat noroc la CFR ? Nu vreau sa intru acum in detalii,insa gandeste-te putin ce diferenta e intre noi si ei la nivelul conducerii . Din absolut orice punct de vedere

 

noroc ...m-am referit la forma de moment a contracandidatelor , care trebuie sa recunoastem , este mult sub forma echipelor pe care le-am intalnit noi!

ca boanghenii fac treaba...fara sa-mi faca placere , trebuie sa recunosc ca sunt mai profesionisti decat .....jigodia noastra!

cypryen2722.10.2008 20:20

AISS nu organizeaza si un protest ceva la becalii la palat adica totusi nu v-ati saturat sincer ? pana cand ? stam si ne dam cu parerea pe forumuri si discutam dar atitudine cand luam? pur si simplu ne adunam cu sefii de galerie la el la palat si discutam civilizat sa vedem si noi ce are el in cap si sai explicam ca daca mai sterge mult cu Steaua pe jos e invitat sa plece. Nu-i ajunge cat si-a batut joc Hagi, Adi Ilie, Lacatus urmeaza Dorinel si multi alti daca nu facem ceva. asa ca astept urmatorul topic cu AISS organizeaza o intalnire intre fanii Stelei si ciobanu'.

zagado2622.10.2008 21:30

A spalat intr-adevar rusinea CFR-ul printr-un autogol de senzatie.

C-asa suntem noi, daca nu ne bat adversarii ne batem singuri!

w3bmaster22.10.2008 21:51

Da finaly sia aratat si chefere fata si valoare adevarata

 

Prevad ca, cu 4 puncte raman doar daca nu le da iar pomana Chealsea ...

Adrian22.10.2008 22:31

Cand am zis ca Bordeaux nu o sa mai joace asa la misto cu clujenii nu am vorbit prostii :))

 

trica si cadu au spalat rusinea:))

ultras_SS_985523.10.2008 01:18
pur si simplu ne adunam cu sefii de galerie la el la palat si discutam civilizat sa vedem si noi ce are el in cap si sai explicam ...

 

Nu e nevoie sa ne intalnim cu liderii.Unii dintre ei(se stie f bine care),ne vor astepta acolo impreuna cu ceva "sportivi" ca sa ne "ajute" in demersul nostru....

MoWeed23.10.2008 06:55
Cand am zis ca Bordeaux nu o sa mai joace asa la misto cu clujenii nu am vorbit prostii :))

 

trica si cadu au spalat rusinea:))

N-au jucat nimic franarii; chiar imi pare rau ca nu au luat mai multe. Dar e timp la retur

 

Cat despre televiziunea gazetei nu prea ai ce sa spui atata timp cat personajele de acolo sunt cam aceleasi de la ziar. Aceleasi caractere infecte!

Spoonman23.10.2008 08:00

Lasa ca i-a spalat Cadu rusinea lu' Banel

xray_rom23.10.2008 08:08

Cataline!

 

Tembelo-fitilishtii aste de Stiucan si Radulescu pe asta si mizeaza cand inventeaza, denigreaza, persifleaza, etc. Pe enervarea noastra, mergand pe principiul ca in primul rand te citeste ala pe care-l injuri. Faptul ca noi ne enevam este o madrie pentru ei prin confirmarea ca ceea ce spun ei este bagat in seama si modifica stari sufleteti.

Ignorarea lor este arma. Oricum, ceea ce scriu ei nu poate modifica parerea opiniei publice, doar ne enerveaza pe noi cei, care iubim cu patima Steaua.

 

maye23.10.2008 08:18

azi imi trag tricou cu MULTUMESC CADU:))

ultras_SS_985523.10.2008 10:05
azi imi trag tricou cu MULTUMESC CADU:))

Amice esti idiot!!!! Ce are sula cu prefectura? Admitand ca iti iei tricou cu "multumesc cadu",pe cine crezi ca intereseaza? O trasatura comuna a noastra a romanilor am vazut ca este asa zisa umilire a adversarilor,la care sincer eu nu ii vad rostul.....

sorinf23.10.2008 16:17

pai sa o luam metodic

1;sunt de acord cu cei ce sustin ca ar fi necesar un protest al AISS

2.cretinii aia de la gsp nu le scriu numele nu merita amintiti ii fac laba lu Copos de 5 ani asa ca nu va mirati

3.prietene scrie mi pe privat sa mi timiti factura dupa ce cumperi tricoul cu cadu(cacofonie intentionata) sa ti o decontez

omu mi a bagat 2500 eur in contasa ca ia 2 si i mi trimiti si mie unu si le platesc eu

ps nu sunt mare parior da CFR bordeaux x2 si CFR roma 2 ma mai risc pe ceva banuti

 

dar lasand gluma la o parte suntem jalnici

mie mi s a parut ca a fost rusine ca s a intamplat la Steaua Lyon , nu scorul

jocul

ne au facut prafff

asteptam scuze de la antrenor(macar el a plecat) desi eu o faceam dupa meciul cu sportul

daca ai un pic de ratiune iti dai seama ca valoarea iti permite sa te bati pentru campionat si cupa

nu sa asculti baliverne de cioban cum ca ne am pastra titularii pt UCL

 

dar mai ales de la jucatori

da astia nu au rusine deloc

 

4_ever_steaua23.10.2008 17:30

tipic pentru GSP...tipic si pt echipa de "romani" de la cefere...

maye23.10.2008 17:40
azi imi trag tricou cu MULTUMESC CADU:))

Amice esti idiot!!!! Ce are sula cu prefectura? Admitand ca iti iei tricou cu "multumesc cadu",pe cine crezi ca intereseaza? O trasatura comuna a noastra a romanilor am vazut ca este asa zisa umilire a adversarilor,la care sincer eu nu ii vad rostul.....

era o gluma prietene...dar tu esti mai idiot decat crezi si nu iti dai seama...