1.Jiji ii reproseaza lui Oleg de ce nu l-a bagat pe Cristea mai devreme!!!!
Contre pină la 3:00 dimineata
După ce Ștefan Stoica a plecat din hotel, iesind afară să vorbească la telefon, Gigi a avut o contră si cu MM. Patronul i-ar fi reprosat faptul că a discutat o problemă despre un jucator mai intii cu Protasov si apoi cu el. "Trebuia să vorbesti cu mine, nu să te duci la Oleg!", i-a zis apasat Becali. Stoica a incercat apoi să-l convingă că n-a gresit si a apelat la Virgil Becali pentru a-l calma pe Gigi. Toată disputa verbală a durat pină tirziu in noapte, aproape de ora 3:00, in ciuda faptului că ieri dimineață Steaua a decolat spre Bucuresti.
Protasov va avea mari probleme cu Gigi. Patronul nu se poate abtine să nu creeze scandal. Dacă ar fi să-i dau un sfat lui Oleg, acesta ar fi să-l tină departe pe Becali de echipă
Walter Zenga, declaratie dată in urmă cu două saptamini
Sursa GSP!
Daca e adevarat eu nu mai comentez ceva ca incepe sa ma doara sufletul cand ma gandesc ce o sa se intample la echipa cu un cioban ca Jiji conducand!
