FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

dau Steag -= STEAUA =-

papichullo28.07.2005 17:35

vand un steag cu Steaua (juma rosu juma albastru :P), are 4 metri lungime pret 450 mii. dak sunteti interesati datimi rapid un mail la p***@*** sau pe ym.

reddog30.07.2005 22:02

Cam scumpa aceasta bucata de material. Oricine isi poate face un steag cu culorile echipei iubite, dar nu ajunge la 450.000. :wink:

Are ceva inscriptionat? Nu ca as vrea sa fac o investitie atat de "buna" pentru mine, doar din curiozitate.