FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasare Munchen

fcsteaua.ro18.10.2008 18:44

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti, filiala Cluj, organizeaza deplasare la partida Bayern Munchen - Steaua, programata in 25 noiembrie.

 

Plecarea se va face din Cluj-Napoca in data de 24 noiembrie (dimineata), urmand sa ne intoarcem dupa meci. Deplasarea se va face cu autocar de 48 de locuri. Pretul deplasarii este de 110 euro/persoana, in pret fiind inclus si biletul la meci. Cei care sunt membrii AISS beneficiaza in plus de o reducere de 10 euro la pretul deplasarii.

 

Cei care doresc sa participe se pot inscrie pana in 30 octombrie, pana la aceasta data trebuind sa achite un avans de 50 de euro si sa trimita o copie dupa actul de identitate.

 

Mai multe informatii la telefon: 0744.585.785-Irina si 0766.607.680-Claudiu,

sau la e-mail y***@*** si c***@***

 

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti

 

w3bmaster18.10.2008 23:58

Ok deci pan la 30 octombrie .... numa membri AISS ? dupa si retu

 

Intrebare pt restu tot 110 eur ?

Si de ce plecam de la Cluj ? si tot la Cluj ne intoarcem ?

carminastan19.10.2008 06:41

Da, si pentru restul este tot 110.

Aceasta deplasare este organizata de membrii din filiala Cluj a AISS si de aceea plecare si sosirea se va face acolo.

Opio19.10.2008 13:17
Ok deci pan la 30 octombrie .... numa membri AISS ? dupa si retu

 

Intrebare pt restu tot 110 eur ?

Si de ce plecam de la Cluj ? si tot la Cluj ne intoarcem ?

 

 

Pai plecam de la Cluj, pentru ca e organizat de AISS Cluj, de aia.Fii mai atent data viitoare, scrie la inceput, excursie organizata de AISS fliliala Cluj

dexy19.10.2008 16:40
Ok deci pan la 30 octombrie .... numa membri AISS ? dupa si retu

 

Intrebare pt restu tot 110 eur ?

Si de ce plecam de la Cluj ? si tot la Cluj ne intoarcem ?

pana in data de 30 octombrie trebuiesa se stie exact cine merge si cine nu ..

urse19.10.2008 17:54

O sa organizeze si AISS Bucuresti?

Hassan19.10.2008 23:19

Felicitari pentru mobilizare, multa bafta la Munchen! Pacat ca nu exista o oportunitate si din Bucuresti, pentru mine logistica incluzand Cluj-ul devine cam scumpa.....

Inca o data felicitari si multa bafta acolo!

lbj20.10.2008 08:52
O sa organizeze si AISS Bucuresti?

da, se va organiza deplasare si din Bucuresti

Yoyoyoi23.10.2008 12:32

Incepand de azi se poate inscrie oricine doreste sa faca deplasarea. :steag_cruce_invers:

Yoyoyoi28.10.2008 17:26

nu va inghesuiti :D

 

locuri sunt destule :D

romgeo05.11.2008 19:46
nu va inghesuiti :D

 

locuri sunt destule :D

 

banii astia :(

ultras200422.11.2008 09:18

se mai face deplasarea din Cluj?

Yoyoyoi22.11.2008 10:25

buna dimineata...

 

NU

AlcaponneAISS22.11.2008 11:36

Nu se mai face deplasarea la Munchen din Cluj??????

ultras200422.11.2008 16:08

si voi nu stiti sa anuntati. nu ca as fi fost interesat dar am aflat de vreo 3 zile ca nu se face si pe site nimic

 

ma rog treaba voastra

Stanici22.11.2008 16:32

Cine a fost interesat a aflat.

Yoyoyoi24.11.2008 09:22

daca nu esti interesat, nu inteleg de ce mai intrebi. Anuntul s-a facut cu mai mult de o luna inaintea eventualei plecari. Numarul de persoane inscrise a fost mic si a scazut cu fiecare zi. Am trecut de la autocar de 48 de locuri la unul de 20 de locuri, apoi la microbuz, pana au ramas doar o mana de oameni care au renuntat definitiv la deplasare.

 

Ori rezultatele, ori banii, ori vremea, ori criza economica sau incalzirea globala au facut ca cele cateva milioane de stelisti din Ardeal sa ramana doar 5 persoane...