FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor Vand Bilete Steaua - Lyon

buneaionutz8117.10.2008 21:14

SALUT!

Am si eu nevoie de ajutor. M-a rugat cineva din provincie sa ii cumpar 4 bilete la meciul STEUA - Lyon. I-am cumparat omului biletele dar cand am vrut sa il sun sa ii dau vestea am observat ca aveam un apel ratat si un mesaj de la el ca deja a facut rost de bilete de la altcineva.

Problema e ca acum am 4 bilete la TRIBUNA a II-a, SECTOR 25, RAND 31 (LOCURI CONSECUTIVE) dar nu am ce face cu ele si pe deasupra trebuie sa ii dau si omului banii.

Nu vreau pe ele decat pretul de casa 150 RON/BILET.

 

MA POATE AJUTA CINEVA? :worthy:

 

Altfel ce sa zic....SPER SA TRECEM DE GRUPE forzateaua

 

P.S. Eu sunt plecat din Bucuresti in saptamana meciului si nu o sa pot merge nici eu :sad2:

steaua_gloria17.10.2008 21:16

vrajaaaaaa....si normal ca le dai mai scump nu ?

buneaionutz8117.10.2008 21:39
vrajaaaaaa....si normal ca le dai mai scump nu ?

NU AM ABONAMENT LA CLUB IAR PRETUL DE ACHIZITIE E DE 150 RON SI TOT CU ATAT LE SI DAU

NU SUNT BISNITAR SI NU AM NICIO VRAJEALA

 

Daca te intereseaza biletele bine daca nu nu