SALUT!
Am si eu nevoie de ajutor. M-a rugat cineva din provincie sa ii cumpar 4 bilete la meciul STEUA - Lyon. I-am cumparat omului biletele dar cand am vrut sa il sun sa ii dau vestea am observat ca aveam un apel ratat si un mesaj de la el ca deja a facut rost de bilete de la altcineva.
Problema e ca acum am 4 bilete la TRIBUNA a II-a, SECTOR 25, RAND 31 (LOCURI CONSECUTIVE) dar nu am ce face cu ele si pe deasupra trebuie sa ii dau si omului banii.
Nu vreau pe ele decat pretul de casa 150 RON/BILET.
MA POATE AJUTA CINEVA? ![]()
Altfel ce sa zic....SPER SA TRECEM DE GRUPE ![]()
P.S. Eu sunt plecat din Bucuresti in saptamana meciului si nu o sa pot merge nici eu :sad2:
