FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

George Ogararu a rupt de pe garduri un banner stelist (Sport.ro)!

fcsteaua.ro17.10.2008 19:20

Suporterii Stelei nu mai au rabdare cu baietii lui Lacatus dupa cel de-al 5-lea meci fara victorie.

 

Steaua traverseaza o perioada neagra, baietii lui Lacatus sufera pe 3 fronturi: campionat, cupa si Champions League iar fanii din Ghencea critica dur jocul stelistilor.

 

Infrangerea cu Otelul a pus capac la toate: fanii Stelei au afisat bannere cu mesaje ironice la meciul cu Otelul care i-au scos din minti pe jucatorii lui Lacatus.

 

"Mirajul banilor" a fost mesajul galeriei steliste care l-a enervat la culme pe Ogararu. Dupa ce a incercat in zadar alaturi de Petre Marin sa-i convinga pe suporteri sa retraga bannerul, Ogararu a rupt bannerul de pe gard in scandarile suporterilor "Mergem peste tot cu voi/Voi va bateti joc de noi".

 

LDS17.10.2008 22:14

Un jeg puturos, o zdreanta, un mercenar, un oligofren.