Sunt zvonuri ca Radoi ar putea pleca la o echipa de top din Europa. Conducerea a tinut foarte bine ascuns pana acum acest lucru. Se pare ca suma de transfer se-nvarte in jurul a 5 mil. Acum, intrebarea mea, ar fi in stare conducerea noastra sa caute in defensiva un inlocuitor???... Din suma incasata din transfer poate investesc si ei 2,3 mil intr-un jucator cat de cat....dar mie mi-e teama ca vom ramane descoperiti...
Se intreba cineva daca Steaua e de vanzare......se pare ca da!!!
Radoi si-a facut datoria la Steaua, asta e sigur, dar acum in plina campanie europeana sa renuntam la cel mai bun jucator al nostru....ne va fi foarte greu!!
Un aport in favoarea luarii acestei decizii de catre conducere l-a avut si Piturca care, prin decizia de a nu-l mai chema la nationala, a grabit transferul..
Fara titularizarea in nationala interesul pentru. Radoi va scadea..
Ce sa spun...din ce in ce mai bine...!!!
