FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Sportul - Steaua

fcsteaua.ro13.10.2008 03:15

FC Steaua va pune in vanzare biletele acordate pentru partida cu Sportul Studentesc, din Cupa Romaniei Timisoreana, in cursul zilei de luni, 13 octombrie.

 

Acestea vor putea fi cumparate de la casele de bilete ale stadionului Steaua intre orele 12:00 si 18:00, pretul unui tichet fiind de 20 de lei.

Adrian13.10.2008 07:11

De ce e asa de scump biletul?

STARforce13.10.2008 07:22

Ca sa isi acopere studentasii "deplasarea" la Urziceni

jaap13.10.2008 09:20

din pacate nici anul asta nu ne íntereseaza' cupa

kosm1n13.10.2008 10:22

e televizat meciul?

c.ronaldo1713.10.2008 10:27

@kosm1n

 

Sportul - Steaua, Antena 1, ora 16:45.

Marius13.10.2008 10:31

wtf?

 

stiam ca e la 20.30, nocturna Urziceniului fiind principalul motiv pentru care meciul nu se joaca in Regie.

tazonne13.10.2008 10:40
din pacate nici anul asta nu ne íntereseaza' cupa

trofeul nu conteaza pt creditor, vin bani prea putini si asta conteaza...locul 2 si grupele Champions League... asta e obiectivul lui an de an

c.ronaldo1713.10.2008 10:46

Marius, pe gsp asa scrie, 16:45. La fel si pe site-ul oficial.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.10.2008 12:18

se vand si manie?

shack3r13.10.2008 12:27

Perfect..acum,cine poate sa imi ia si mie un bilet sau doua ? Mi le da in Urziceni..

refresh13.10.2008 12:30

Initial meciul era programat pentru miercuri la 20:30, dupa care s-a devansat la cererea Stelei pentru maine la 16:45 sau cat e.

@stelist.bgd13.10.2008 13:36

si pana la urma unde este meciu la Urziceni sau in buc in regie ??? :steag_cruce_invers:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Jony_stelist13.10.2008 14:32

Meciul este in Urziceni.

Pt cei care vor sa vina, pot lua persoalul din gara de nord, care ajunge la acolo la 16 si pleca din buc pe la 14 si ceva si se pot intoarce cu rapidul care este la ora 20si 15 min

Numai bine, sper s fie cat mai multi, ca e aproape de buc

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.10.2008 14:43

nu am baniiiiiiiiiiiiiiiii

joe2113.10.2008 16:29

Eu sunt din CT, as putea merge direct la Urziceni, as gasi bilet acolo?

punkboy13.10.2008 17:30

joe ai masina ?ca vin si eu ?

shack3r13.10.2008 17:40

Joe,da,gasesti . In Urziceni s-au pus bilete la casele de bilete de la stadion . Si mai sunt multe..