FcSteaua.Ro declara deschisa sesiunea de testari in vederea admiterii in campionatul de fifa organizat pe forum.
Testarile vor consta din intrebari generale despre trecutul si prezentul FC Steaua Bucuresti + o repriza fifa 2009 cu obligativitatea noului inscris de a face host. Echipe la alegere.
Au fost acceptati la testari:
1. only_babbardel1
2. alinn50c
3. a***@*** **
4. djo_v_b **
5. hitchockian
6. cosmin_marin25
7. gattuso_gh **
8. ciochi_2006
9. master_boy1981
10. nicktziganu87
11. ss_ultra **
12. serilius_2005 **
13. laur3ntiu007
14. tazonne **
15. god.Steaua
Ma voi ocupa personal de testari, toti cei din lista de mai sus sunt rugati sa adauge id-ul i0nutz83 in lista de messenger. Atentie: i0nutz83 cu zero, nu cu o ![]()
Userii marcati cu ** au prioritate, fiind vechi pe forum dar fara sa fi jucat pana acum in campionatul nostru.
Locuri disponibile: 9, in Divizia B.
Lista pentru inscrieri ramane deschisa, pentru eventuale rezerve.
Rezultatele finale vor fi postate in jurul datei de 17 octombrie, pe forum. Userii declarati admisi vor evolua in noul sezon al campionatului.
