FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ricardo Pedriel - apt de joc

«12»
Joga Bonito13.10.2008 17:39
Eureka!

 

A venit Messi(a)!

Korado15.10.2008 19:55

abia astet sa vad cum se misca aces jucator! Eu consider ca tot jucatorii romani sunt mai valorosi . Dar cei cu o adevarata valoare nu sunt promovati!

«12»