FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Meci Romania-franta 11.10.2008

ADI CTA09.10.2008 18:12

Salutare!

Am cateva bilete in plus pentru meciul Romania-FRANTA, de pe 11.10.2008 de la Constanta, daca vreti ma puteti gasi pe e-mail n***@*** sau tel.0743/097.501.

Astept sa ne vedem..

Forza Steaua!!!!!!!!!!!!ANUL ASTA NOI SUNTEM CAMPIONI!!!!!!

AmuntBoy09.10.2008 18:33

ne dai si bani ca sa le luam?

 

ca doar poate asa se merita sa vii la un meci de al nationalei

 

cum mai merge bisnita? e bine?

STARforce10.10.2008 10:10

Daca le dai mocea poate ne mai gandim.....

punkboy13.10.2008 18:07

asta a vandut peste 30 bilete :))) Jos Bisnita :P