"Unul dintre cei mai vechi angajati ai gruparii din Ghencea, fostul arbitru Vasile Angheloiu, cel care era de 25 de ani alaturi de echipa in functia de organizator de competitii, a fost dat afară de actuala conducere a Stelei. La plecare, i s-a pus in vedere că nu mai are dreptul să intre in Complexul Sportiv Steaua, in locul sau fiind numit unul dintre nepotii lui Ciobanul!, sursa ww.gsp.ro am preluat aceasta informatie pentru ultima parte si pentru ca sunt stresat de ce harababura se instaleaza la noi.
