FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - Olympique Lyon

fcsteaua.ro07.10.2008 05:55

FC Steaua anunta faptul ca de luni, 6 octombrie, a inceput vanzarea biletelor pentru partida FC Steaua Bucuresti - Olympique Lyon, contand pentru a treia etapa a Grupei F din UEFA Champions League.

 

 

 

 

Programul caselor de bilete in aceasta saptamana este urmatorul:

 

Luni - Vineri - 12:00 - 18:00

Sambata - 10:00 - 14:00

Duminica - Inchis

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

Peluze 75 LEI

Tribuna II 150 LEI

Tribuna I 250 LEI

Tribuna 0 350 LEI

Fotolii 500 LEI

 

SteauaFC.com

iureshSUD07.10.2008 12:18

sa si le bage in cur ciobanul... :puke:

Guardian07.10.2008 15:31

@ iureshSUD

acum ce nu iti mai convine ?

ultras_florin2007.10.2008 15:39

Mai sunt bilete la peluza?Sunt din provincie si as dori sa vin la meci.

STARforce07.10.2008 16:22

Sincer sunt niste preturi astronomice mai ales ca de astazi jijiniho fecali a devenit cel mai bogat taran de oras.Eu mi-am luat tot pachetu din dragoste pentru Steaua dar stiu ca sunt unii care nu au posibilitatile mele si care nu isi pot permite.Rusine fecali!!!!

rezistenta_ultras07.10.2008 16:44
Mai sunt bilete la peluza?Sunt din provincie si as dori sa vin la meci.

mai sunt bilete si la tribune si la peluze.99% o sa gasesti peste tot chiar in ziua meciului.posibil sa gasesti chiar sub pret la bisnitari...

Fear07.10.2008 17:58

eu zic ca preturile de data asta sunt chiar accesibile..avand in vedere ca e meci de Champions League decisiv..uitati va dau un exemplu la bordeaux - CFR preturile sunt cuprinse intre 65 si 220 de euro..si cfru e o echipa chiar de mana a 4 a

Catalyn0707.10.2008 18:10
eu zic ca preturile de data asta sunt chiar accesibile..avand in vedere ca e meci de Champions League decisiv..uitati va dau un exemplu la bordeaux - CFR preturile sunt cuprinse intre 65 si 220 de euro..si cfru e o echipa chiar de mana a 4 a

 

 

in primu rand Romania nu are nivelul de trai al Frantei ca sa ne comparam cu ei la preturi

iar in al doilea rand biletele la meciul Bordeaux - CFR au prețuri cuprinse între 15 și 60 de euro!

Fear07.10.2008 18:44

ar trebui sa te informezi mai bine inainte sa te apuci sa scrii .. bilete la meciul bordeaux - CFR au preturi intre 65 si 220 de euro..si chiar daca nivelul de trai al frantei este mult peste al Romaniei,bielorusiei,ciprului etc biletele la meciurile din Champions League au cam acelasi pret..pana si la galata cel mai ieftin bilet cu Steaua a fost de 30 de euro (chiar daca a fost turu III)

micodo08.10.2008 08:41

@ fear

 

La Kiev biletele costau incepand cu 5 euro si Romania e la nivelul Ucrainei. Ce zici de asta?

DelPiero1008.10.2008 09:07

Niste preturi de-o nesimtire crasa...si ce sa vedem?Cum ne lasam din nou dominati acasa,ca o echipa de Liga a2-a...Jiji e un rahat,un (m)uist si un nesimtit nehalit.Sa-i dau musetel!

Tupac Amaru08.10.2008 15:36

Asta-i situatia....vrei sa vezi meciul live pe stadion, bagi banutzu' in punga lui Fecali, ca doar Steaua-i a lui, ce mama naibii....

 

alex_costin8009.10.2008 15:58

il vad acasa vreau sa merg la munchen!pretul e ok dar putin piperat dar asta e

Catalyn0709.10.2008 16:41
ar trebui sa te informezi mai bine inainte sa te apuci sa scrii ...

 

 

vazusem in carpeta si in pros(t)port, ca sunt intre 15 si 60, si am crezut si eu ca sunt informati, dar am verificat si ai dreptate

 

my bad :beer2:

authentik11.10.2008 17:12

Am fost astazi la stadion sa-mi cumpar bilete pt meciul cu francezii.

Programul caselor se incheia la ora 14.00 dar din pacate pt mine la ora 13.20 nu mai era nicio casa deschisa. Explicatia: au plecat fetele mai devreme.

 

 

scotty19.10.2008 20:18

preturile dupa parerea mea sunt destule de bune....si dak esti suporteru Stelei nu te intereseaza cat sunt bilete la bordeaux-CFR sau mai stiu eu unde...dak sunt mai ieftine in alta parte duce ti va acolo ca voi nu tineti cu Steaua;)

radoi8619.10.2008 20:52

Am un bilet la peluza 1 (bineinteles ca este la pretul oficial). Daca doreste cineva, p.m. ... sau telefon 072....