FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Deplasare Cl Lyon-Steaua

RBK06.10.2008 10:47

salutare sa postam aici toate informatiile despre deplasarea din Franta(Lyon 25.11.2008 ora 21.45 Pro TV)transport autocar dus-intors intre 160-210EURO,bilet avion 400Euro

sirFlorin06.10.2008 11:07

biletu la stadion cat e?stie cineva...si cand se pun in vanzare

georgetocila06.10.2008 11:11

Bilet dus -intors 5-7noiembrie Buc-Lyon cu Blueair 260 ?uro

Bilet la meci aproximativ 40 ?uro

RBK06.10.2008 11:15

260euro cu toate taxele incluse ?sau fara ?eu am gasit cu toate taxele 400Euro :( cam scump/autocar atlassib 210euro(dus-intors)asta e varianta mai eftina,ar fi ca-lumea sa fie 260 cu toate taxele ,sa mai caut mai bn poate chiar asa e !!!

georgetocila06.10.2008 11:27
260euro cu toate taxele incluse ?sau fara ?eu am gasit cu toate taxele 400Euro :( cam scump/autocar atlassib 210euro(dus-intors)asta e varianta mai eftina,ar fi ca-lumea sa fie 260 cu toate taxele ,sa mai caut mai bn poate chiar asa e !!!

 

260 cu toate taxele la blueair, poti verifica pe sit blueair-web, biletele cred ca vor fi 50 €uro cel putin asa am vazut pe sit la Lyon si cred ca se vor pune la vanzare cu o saptamana inainte ,acum depinde cum le trimit cei da la Lyon.

RBK06.10.2008 11:34

da am gasit plecare pe 05.11.08 ora 08:05-10:00 sosire Lyon,intoacere 07.11.2008 ora 10:45-14.30 sosire Bucuresti pret 260 euro cu toate taxele incluse,acum sa vedem cand vor trimite cei de la Lyon Biletele la Club

adi6915.10.2008 15:28

S-a organizat ceva in legatura cu deplasarea la Lyon?.Biletele s-au pus in vinzare,daca da, de unde se pot procura si la ce pret?

georgetocila15.10.2008 15:47

FC Steaua anunta faptul ca suporterii care doresc sa insoteasca echipa in deplasarile de la Lyon , contand pentru partidele cu Olympique Lyon , din grupa F a UEFA Champions League, pot achizitiona bilete de la sediul clubului nostru. Acestea pot fi gasite la tribuna oficiala a stadionului Steaua, iar pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la adresa de email t***@***.

 

Programul vanzarii de bilete:

Luni - Vineri - 12:00 - 18:00

 

Mai jos puteti vedea detaliile legate de preturile biletelor si conditiile care trebuie indeplinite pentru achizitionarea acestora.

 

Olympique Lyon – 5 Noiembrie

Bilete la peluza - 60 Euro

Bilete la tribuna I – 80 Euro

 

Pentru fiecare bilet cumparat este necesara copia buletinului persoanei care va merge in deplasare. Se accepta doar plata in euro.

 

 

adi6915.10.2008 16:08

Si s-a organizat si plecarea cu suporterii sau fiecare de capul lui?

georgetocila16.10.2008 05:48
Si s-a organizat si plecarea cu suporterii sau fiecare de capul lui?

Fiecare cum il taie capul. :))

punkboy16.10.2008 06:54

Fiecare cu ce poate avion 260Euro(Toate Taxele Incluse),Autocar Attlasib 200 Euro(dus-intors),Bilet la meci Lyon-Steaua 30 Euro Peluza,60 Euro Tribuna

dee16.10.2008 19:09

merge cineva din Cluj cu avionul? daca da, ce varianta a ales?

am gasit bilete (curse direct din Cluj) doar la 2 companii:

 

Lufthansa ~ 900E (economy 1 stopover- Munchen)

Cluj-Napoca 12:55 Munchen 13:45 Lyon (Saint Exupery)16:45

Lyon 06:40 Munchen 08:00 Cluj-Napoca 12:15

 

AIR FRANCE 697 E (economy 2 stopover: Bucuresti, Paris)

Cluj-Napoca 06:45 Lyon 16:01

Lyon 09:20 Cluj-Napoca 18:20

georgetocila16.10.2008 22:53
merge cineva din Cluj cu avionul? daca da, ce varianta a ales?

am gasit bilete (curse direct din Cluj) doar la 2 companii:

 

Lufthansa ~ 900E (economy 1 stopover- Munchen)

Cluj-Napoca 12:55 Munchen 13:45 Lyon (Saint Exupery)16:45

Lyon 06:40 Munchen 08:00 Cluj-Napoca 12:15

 

AIR FRANCE 697 E (economy 2 stopover: Bucuresti, Paris)

Cluj-Napoca 06:45 Lyon 16:01

Lyon 09:20 Cluj-Napoca 18:20

 

Frate ce ieftin :steag_sah_mic:

punkboy17.10.2008 20:11

cam scump a gasit cel care a postat mai devreme,260EURO dus-intors am gasit eu Cititi Posturile anterioare

spiru21.10.2008 01:50

:

salutare sa postam aici toate informatiile despre deplasarea din Franta(Lyon 25.11.2008 ora 21.45 Pro TV)transport autocar dus-intors intre 160-210EURO,bilet avion 400Euro

Salut! Vreu sa merg la meci...se pleca cu galeria ce trebuie sa fac?

dayromania30.10.2008 21:51

eu mi-am luat bilet de avion pana in torino si apoi cu trenul pana in Lyon.nu cred ca vom fi multi la meci.daca mai e cineva care peaca marti din torino sa lase mesaj. :steag_cruce_invers:

ultras200403.11.2008 16:58

da ,pleaca galeria cu avionul

 

compania? tot aia care iti cere sa ai doar bani de buzunar