02.10.2008 09:24
va rog din suflet,renuntati la o firmitura din felia dumneavoastra de paine ,caci pentru copii mei ar putea sa fie o paine intraga. cititi povestea si nu ramaneti indiferenti! http://apreuteseicostel.webs.com/ajutama.htm
va rog din suflet,renuntati la o firmitura din felia dumneavoastra de paine ,caci pentru copii mei ar putea sa fie o paine intraga. cititi povestea si nu ramaneti indiferenti! http://apreuteseicostel.webs.com/ajutama.htm
imi pare rau,dar nu ma pricep atat de bine ,daca am suparat pe cineva imi cer scuze. de citit intradevar ,au citit,dar de primit nu am primit nimic, si sa stii ca in astfel de situatii si o vb buna conteaza foarte mult....! deci pana la urma,daca as fi fost barbat,ati fi facut mai multe? nu e usor sa ceri ajutor,cum imi spunea cineva,sa ma umilesc.....dar numai un om cu suflet poate intelege......