Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata.
Inapoi la site
Arhiva Forum
›
Coltul vesel v 2.0
› Re Sunt Nou:d Pe Site
Re Sunt Nou:d Pe Site
HdS-
01.10.2008 18:04
Cum se pune o poza ma fratilor?
Dragoshel
01.10.2008 18:31
ai sus,
PANOUL MEU
, si de acolo stanga mai jos
editeaza avatar