24.07.2005 18:12
M-am apucat de facut semnaturi de vreo luna, deci sunt inca incepator. Insa in ultimele saptamani am descoperi "cheia succesului" si au inceput sa capete frumusete. Anyway, comentariile si sugestiile sunt binevenite oricand, la fel si cererile!
Aici gasiti toate semnaturile mele: http://photobucket.com/albums/b306/SiGs_Se7eN/
Iata-le pe cele mai noi:




Si cea care cred ca o sa va placa cel mai mult

