FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Se7eN's Sig Thread

Se7eN_4_U24.07.2005 18:12

M-am apucat de facut semnaturi de vreo luna, deci sunt inca incepator. Insa in ultimele saptamani am descoperi "cheia succesului" si au inceput sa capete frumusete. Anyway, comentariile si sugestiile sunt binevenite oricand, la fel si cererile!

Aici gasiti toate semnaturile mele: http://photobucket.com/albums/b306/SiGs_Se7eN/

 

Iata-le pe cele mai noi:

 

Diego_Sig.jpg

 

Dyer.jpg

 

Raul.jpg

 

Ruopolo_4.jpg

 

Si cea care cred ca o sa va placa cel mai mult

 

Paraschiv_2.jpg