FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stie Cineva Cu Ce Tip De Caractere Este Scrie Numele Jucatorilor?

Adytza90200630.09.2008 12:47

Va rog ajutati-ma! nu stiu ce tip de scris e! ce tip de FONT e folosit pt a scrie numele si nr jucatorilor! :steag_cruce_invers: