FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intalnire AISS Cluj

fcsteaua.ro29.09.2008 14:56

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti continua intalnirile cu membrii si simpatizantii AISS care locuiesc in provincie.

 

Dupa infiintarea filialei Cluj a AISS, in aprilie 2008, continuam intalnirile cu suporterii stelisti din zona, din dorinta de a dezvolta acest proiect regional.

 

Intre realizarile filialei Cluj in scurta sa istorie se pot aminti:

- Deplasarea la meciul caritabil pe care Steaua 1986 l-a disputat la Baia Mare in compania formatiei de amatori FC Prietenia

- Organizare primei editii a Cupei AISS Cluj la fotbal pe teren sintetic, meci disputat intre membrii Asociatiei

- Organizarea deplasarii la partida dintre Steaua si Galatasaray Istanbul, mansa secunda a turului III al Champions League

 

Urmatoarea actiune a filialei Cluj a AISS este organizarea deplasarii la partida Bayern Munchen - Steaua Bucuresti, intalnire care va avea loc pe data de 25 noiembrie in Germania, plecarea fiind programata cu autocarul in ziua precedenta meciului.

 

In acest scop organizam in data de 1 octombrie, incepand cu ora 16:00 o noua intalnire la Cluj-Napoca. Sunt invitati sa participe atat membrii AISS din Cluj sau judetele invecinate cat si suporterii Stelei care doresc informatii despre AISS sau vor sa ni se alature. De asemenea, sunt asteptati la aceasta intalnire cei care, pur si simplu, doresc sa se intalneasca intr-un cadru restrans cu suporterii stelisti din zona.

 

Pe langa problemele actuale ale filialei vom discuta despre activitatile AISS pe plan national dar si regional, proiecte de viitor, modalitati prin care AISS poate ajuta suporterii stelisti din zona, dar si cum pot ajuta stelistii ardeleni Asociatia.

 

Cei care doresc sa participe si sa se inscrie in AISS sunt rugati sa vina la intalnire cu o copie de pe buletin.

 

Detalii despre locul intalnirii se pot afla la numarul de telefon:

 

0744 - 585785

 

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti

 

Verssace29.09.2008 16:07

Trãiascã AISS-ul fularultras

kosm1n29.09.2008 18:15

In Ardeal sunt cei mai multi stelisti! Ati vazut la meiucrile cu Bistrita si la Cluj numai din cauza organizarii nu s-au vazut stelistii! Forzzzza Steaua! Mereu superiori!

Il Soldatino29.09.2008 21:53
In Ardeal sunt cei mai multi stelisti! Ati vazut la meiucrile cu Bistrita si la Cluj numai din cauza organizarii nu s-au vazut stelistii! Forzzzza Steaua! Mereu superiori!

 

Incearca mai intai Moldova. E posibil sa fie schimbata ierarhia ta ;)

 

Noroc

 

tsouha30.09.2008 04:23
In Ardeal sunt cei mai multi stelisti! Ati vazut la meiucrile cu Bistrita si la Cluj numai din cauza organizarii nu s-au vazut stelistii! Forzzzza Steaua! Mereu superiori!

 

Incearca mai intai Moldova. E posibil sa fie schimbata ierarhia ta ;)

 

Noroc

 

 

Incearca si Moldova de peste Prut ;):steag_cruce_invers:

MoWeed30.09.2008 06:22
In Ardeal sunt cei mai multi stelisti! Ati vazut la meiucrile cu Bistrita si la Cluj numai din cauza organizarii nu s-au vazut stelistii! Forzzzza Steaua! Mereu superiori!

 

Incearca mai intai Moldova. E posibil sa fie schimbata ierarhia ta ;)

 

Noroc

Eu cred ca sunt la fel de multi stelisti si in Moldova si in Ardeal :hooray:

ariven2130.09.2008 06:31

Eu cred ca cei mai multi stelisti sunt in...Romania :biggrin:

 

Si de asemenea cred ca Steaua este peste tot acasa!

 

Steaua! VICTORIE!

Verssace30.09.2008 07:19

ORIUNDE Steaua !

Robert130.09.2008 13:56
:steag_cruce_invers:fular-campioniinormal ca Steaua e pe primul loc din lume si o sa fie intodeauna forzzzzzaaaaaaa Steaua :steag_cruce_invers:
4_ever_steaua30.09.2008 14:57

ia sa ajungeti si prin buzau:))