FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Marker Paintball

bodanelu29.09.2008 09:17

Cine ma poate ajuta si pe mine cu cateva informatii legate de paintball. Vreau sa-mi cumpar un marker (pusca) paintball si vreau sa stiu daca imi trebuie un anumit permis de port arma.

 

Multumesc mult.

CatalinBerceni29.09.2008 10:26

Mah , din cate stiu eu nu ai nevoie pentru permis de arma pentru asa ceva, si eu am fost o data interesat de asa ceva, si inca sunt, tot ce stiu ca daca iesi cu ea pe strada se poate considera arma alba si te paste o amenda, in rest de permisul de arma din cate stiu ,nu necesita o pusca de paintball

bodanelu29.09.2008 10:39

Si daca trag de la geam dupa fete? :))

sabin130729.09.2008 10:42

Atunci iti trebuie si permis de vanatoare :wink:

Fane_casieru'29.09.2008 12:03
Si daca trag de la geam dupa fete? :))

 

Daca tragi dupa "milogi" nu ai nevoie de permis :yes:

 

Adrian29.09.2008 12:09

Daca tragi dupa fete vezi sa fie vopsea roz sau sa se asorteze cu victima.

bodanelu29.09.2008 15:57

hai, radem, glumim... dar chiar ma intereseaza daca am nevoie de permis.

CatalinBerceni29.09.2008 22:19
hai, radem, glumim... dar chiar ma intereseaza daca am nevoie de permis.

 

Mah daca nu intra mascatii peste tine in casa....insemana ca nu ai nevoie

1on30.09.2008 09:04

De vreme ce nu (cred cã) îți cere când te duci sã joci undeva, nu cred cã-ți trebuie nici dacã vrei sã cumperi.

CatalinBerceni30.09.2008 14:58
De vreme ce nu (cred cã) îți cere când te duci sã joci undeva, nu cred cã-ți trebuie nici dacã vrei sã cumperi.

 

Poate vrea sa traga dupa caini pe strada... :steag_sah_mic:

Hedrox27.02.2009 18:03

Echipa "Paint killer's" cauta jucatori rookie pentru echia de speedball.

Detali la id-urile urmatoare: "*^&^*^@yahoo.com" si "&*^^*^@yahoo.com"

Guardian27.02.2009 18:37
Si daca trag de la geam dupa fete? :))

asta am fãcut eu si nu mi-a zis nimeni nimic :)