fratilor,de ce nu vad nimic pe forumu asta despre noua echipa a lui Walter?ati si uitat de cel mai bun antrenor al Stelei din ultimii 10 ani?de cel care a adus cea mai mare performanta in cupele europene dupa revolutie?Walter merita in continuare respectul si sustinerea noastra...asa ca ...FORZA ZVEZDA(si cea romaneasca si cea belgradeana)...Steaua-OUR RELIGION!!!
