FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Oamenii Veseli Sunt Oameni Cu Sufletul Bun

macovei anca27.09.2008 07:41

fiul meu are doar 4 ani si daca vede un meci imediat ma intreaba daca joaca Steaua,iar daca creste mare vrea sa se faca fotbalist la Steaua. culmea ironiei! de ce? cititi http://apreuteseicostel.webs.com/ajutama.htm