FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rugãminte

1on25.09.2008 18:05

Are cineva o pozã cu Lãcãtuș pe când juca la Steaua (dar din perioada a doua, 1994-1999), la rezoluție mare, ceva de genul 1024×768 (nu neapãrat raportul ãsta) sau apropiat? Pe google n-am gãsit nimic de genu'. Decât asta http://blog.mysport.ro/florineldinca/files...Lacatus-111.jpg, dar care e în tricoul naționalei.

john_8625.09.2008 18:21

in gazeta de ieri era un poster cu Laca. dimensiunea a2 :)

1on25.09.2008 18:23

ªtiu. Pentru asta-mi și trebuie. Vreau sã-mi fac un poster, dar dublu.

LARI25.09.2008 18:53
john_8625.09.2008 18:58

cred ca e mai potrivita poza lui Lacatus de pe cartea postala de la meciul cu spurcatii. eu nu o am dar o are ssk la avatar. poate ne-o da el si noua. :)

1on27.09.2008 18:03

Haideți, mã, chiar nimeni n-are???