Din ce in ce mai multi tineri afiseaza nemultumire fata de actualul loc de munca,
nemultumirea veniind din activititatea ce o desfasoara,salariul nemotivant,conducere
rigida sau de ce nu chiar irascibilitatea colegiala.
Am deschis acest topic pentru a ne exprima liber nemultumirile,satisfactiile profesionale
( cine are ?! ) si sa spunem fiecare cum ar trebuisa fie jobul ideal sau real pentru a
putea supravietui in Romania de azi
PS : pe cine-l tine poate posta si locul actual de munca,cat si compania unde ar vrea
s-ajunga si cine stie ce iese,poate chiar niste recomandari intre noi si facem un "fcs-jobs"
